Hızlı

25 m2’lik bir Beton Kumaş Barınak, 2 kişi tarafından 1 saatten kısa bir sürede kurulabilir ve 24 saatten kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelir. 
 

Dış Etkenlere Karşı Koruma

Beton Kumaş Barınaklar'ın basınca dayanıklı yapısı, dış yüzeyinin kum ya da toprak ile kaplanmasıyla koruma ve yalıtım sağlamak üzere dizayn edilmiştir. 

Yalıtım

Beton Kumaş Barınaklar'ın dış yüzeyi çok iyi termal özelliğe sahiptir. Ateş ile tutuşturulduğunda dahi yanmaz ve mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar. 

Dayanıklı

Beton Kumaş Barınaklar, klasik barınaklara göre çok sağlamdır ve kullanıldığı yere göre minimum 10 yıldan fazla kullanım ömrüne sahiptir. 

Steril

Beton Kumaş Barınaklar'ın iç yüzeyindeki PVC kaplama, kullanım alanının tamamen steril olmasını garanti eder.

Ateşe Dayanıklı

Beton Kumaş, seramiktir ve yanmaz. Her barınak B1 (DIN 4102-01 05/98) yangın dereceli, yanmayı önleyici, fiberle takviye edilmiş polietilen tabaka ile kaplıdır. 

KBRN Koruma

Beton Kumaş Barınaklar, kombine bir hava ve arıtma cihazı ile tam ve geniş kapsamlı bir KBRN koruması sağlar.

Güvenli

Beton Kumaş Barınaklar'ın, sert dış yüzeyi ve kilitlenebilir kapıları, yumuşak yüzeyli yapıların sağlayamadığı düzeyde malzeme, ekipman ve personel koruması için yüksek güvenlik sağlar.

Yarı Kalıcı

Beton Kumaş Barınaklar zaman ve gider tasarrufunun yanısıra kalıcı bir yapının tüm özelliklerini sağlar. 

Email : info@kanvasbeton.com                                        Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 - 2017 Kanvas Beton İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.